Společnost ZS Komorno se rozhodlo pro přívoznou cisternu Annaburger HT 24.27

Neděle 18.07.2010

Krátce před začátkem žní se rozhodla společnost ZS Komorno se sídlem v Chocenicích u Plzně pro novou přívoznou cisternu Annaburger HTS 24.27 o objemu 21 m3. Po krátkém testu bylo jasno v čem tkví největší síla této cisterny. Vysoký výkon, nízká spotřeba traktoru na silnici , možnost profesionální doporavy kejdy a variabilita v možnosti aplikace kejdy na strniště. Cisterna o objemu 21 m3 je nejprodávanější přívozná cisterna na trhu ve východním Německu s nárůstem prodejů také v ČR. Cisterna se vyznačuje velice dobrým poměrem kvality, výkonu a ceny. Tento typ cisterny používá několik předních podniků služeb v ČR.