Společnost Zemos Velké Němčice a.s. se rozhodla pro velkoplošné rozmetadlo Gustrower

Sobota 11.04.2009

JIž od začátku března pracuje na jižní Moravě další moderní rozmetadlo minerálních hnojiv Gustrower. Tentokrát se stal naším zákazníkem podnik Zemos Velké Němčice a.s., který společně s firmou ZEVOS Hustopeče a jedním podnikem tvoří podnik s téměř 5000 ha. Velice nás těší, že se manažéři firmy rozhodli pro rozmetadlo Gustrower, které je skutečným universálem. Vedle minerálních hnojiv rozmetá totiž perfektně také síran amonný na 12 m záběr. S kvalitou práce a s výkonností jsou ve Velkých Němčicích velice spokojeni. Rozmetadlo pracuje s menším traktorem okolo 140 k velice dobře. Snímky našeho servisního technika Luďka Jandy zachycují rozmetadlo při zaškolení obsluhy.