Společnost Unikom Kutná Hora a.s. -středisko Uhlířské Janovice už pracuje s novou rozmetací nástavbou

Neděle 03.08.2008

Na jaře letošního roku se podnik služeb Unikom Kutná Hora a.s. stal další z řady agropodniků, který vsadil na profesionální a víceúčelovou techniku Annaburger. Na jaře dostala společnost podvozek HTS 20.79 s hydropneumatickým odpružením a krátce na začátku žní přišla rozmetací nástavba, která byla již minulý pátek uvedena do provozu. S prací celého systému jsou v Uhlířských Janovicích velice spokojeni. Velice nás to těší ,protože s Annaburgerem jsme uspěli v Uhlíčských janovicích, kde má sidlo konkurenční prodejce ,který prodáva techniku ZDT. I nadále se budeme snažit poskytovat nadstandardní služby ve prospěch našich zákazníků.