Společnost Pobečví a.s. Rokytnice u Přerova do žní s třemi Annaburgery

Sobota 12.08.2006

V průběhu měsíce červen a červenec 2006 jsme dodali společnosti Pobečví a.s. Rokytnice tři nové Annaburgery v červené barvě. O obchod se zasloužil náš partner na severní Moravě ,společnost Agrotrans Otice s.r.o.. Součástí dodávky byly dva návěsy Annaburger HTS 20.14 s kloubovými výkyvnými nápravami a jeden výměnný systém Annaburger Multi Land Plus HTS 20.79 s hydropneumatickým odpružením náprav. Zákazník vsadil při výběru vozů na obutí radiálními pneumatikami. Na návěsech jsou radiální gumy Alliance o šířce 560 mm, na výměnném systému pneu Michelin Cargo x Big 600-55-26,5 palců. Všechny vozy mohly naplno vyjet již do letošních žní. Návěsy jsou agregovány s traktory Case IH. Společnost Pobečví a.s. se stala jednou z řady špičových farem u nás, které vsadily na komplexní řešení dopravy pomocí techniky Annaburger a koupila již tři vozy od jedné značky.