Společnost Liva s.r.o. Předslavice sází na dopravní techniku Annaburger

Pátek 17.04.2009

Včera jsme navštívili našeho partnera ,firmu Liva s.r.o. Předslavice, která pořádala tradiční jarní prodejní výstavu techniky. Letos díky počasí v komornějším duchu, ale s odborným publikem a s časem si se zákazníky popovídat. Velice nás těší, že se společnost Liva rozhodla aktivně prodávat a servisovat dopravní techniku značky Annaburger, která patří v tzv. Profi segmentu k tomu nejlepšímu na trhu. Na výstavní ploše byl vystaven jeden ze dvou výměnných systémů, který firma Liva prodala do společnosti Agrospol Malý Bor u Horažďovic. Firma Liva zařadila naší značku Annaburger na jedno z předních míst ve svém portfoliu vedle značek Case Ih a Krone, což nás velice těší.