Společnost Fadom Dolní Město sází na dopravní techniku Annaburger

Sobota 19.07.2008

V pátek jsme se byli podívat ve společnosti Fadom Dolní Město na sklizeň senáže do zcela nových silážních jam. Tato společnost vlastní v současnosti již druhý výměnný systém Annaburger, tentokrát model HTS 22.79 s korbou a rozmetadel. Základem kvalitní siláže je rychlé uložení do žlabu a 100% zakrytí materiálu bez přístupu vzduchu. K vyklápění návěsu dochází před žlabem , k zakrytí se používá dvouvrstvý systém slabé a silné plachty a nakonec i ochranná síť proti ptákům. Při silážování bylo možno vidět plnění silážných pytlů štěrkem. Firma CRS-Marketing s.r.o. dodává kompletně tento silážní program pro přední chovatele skotu u nás. Vyžádejte si u nás více informací o systému zakrývání žlabů Polydress.