Společnost Cizagro Cizkrajov a.s. na jihu Čech zakoupila cisternu Annaburger HTS 33.27

Neděle 19.09.2010

Asi před měsícem jsmedodali nejnovější cisternu Annaburger HTS 33.27 K o objemu 24 m3 společnosti Cizagro Cizkrajov a.s.. Nová cisterna je vybavena hadicovým aplikátorem o záběru 12 m s dělícími hlavami Exo -cut. Sučástí výbavy podvozku je hydropneumatické odpružení náprav BPW s nuceným řízením náprav, plná elektrohydraulika pro ovládání stroje a pneu Michelin. Snímky cisterny jsou z přepravy cisterny kamionem firmy Annaburger k zákazníkovi. Nyní již cisterna pracuje k plné spokojenosti zákazníka.