Společnost Bonagro Blažovice a.s. vstoupí do sklizně obilovin s novým překládacím vozem na bázi výměnného systému

Neděle 13.06.2010

Náš velice dobrý a letitý zákazník ,společnost Bonagro Blažovice a.s. u Brna se rozhodla pro nový výměnný systém Annaburger HTS 22.79 s překládací nástavbou o objmemu 28 m3. Nový výměnný systém posílí zdejší sklizňovou linku a pomůže snížit potřebu několika dopravních prostředků. Díky překládacímu vozu se dá zvýšit výkon sklízecích mlátiček o 25%. Výměnný systém Annaburger HTS 22.79 je vybaven hydropneumatickým odpružením náprav,hydraulickým odpružením oje, velkými pneu 600/55-26,5\" Michelin . Překládací nástavba má výkon 15 m3/minutu a patří k nejprodávanějším vozům na trhu.