Společnost Bonagro Blažovice a.s. -spokojený vlastník dopravní techniky Annaburger

Úterý 31.08.2010

Společnost Bonagro Blažovice a.s. je naším dlouhodobým zákazníkem v oblasti dopravní techniky. Na snímku fotografa Štěpána Samka je zachycena skoro celá plejáda strojů od firmy Annaburger. Chybí jeden návěs a jeden podvozek s rozmetadlem. Společnost Bonagro zakoupila v letošní sezoně nový podvozek HTS 22.79 s překládací nástavbou, který je zachycen na přiložené fotografii. V Blažovicích si překládací vůz Annaburger odzkoušeli již v minulém roce, takže věděli do čeho jdou. První sezona je u zákazníků s překládacím vozem záběhová. S novým Annaburgerem jsou v Blažovicích spokojeni.