Společnost Agro Slatiny a.s. se krátce před letošními žněmi rozhodla pro výměnný systém Annaburger

Úterý 24.08.2010

Krátce před zahájením letošních žní jsme prodali nejnovější výměnný systém Annaburger HTS 22.79 s dvoustrannou korbou do společnosti Agro SLatiny a.s. u Jičína. Naším partnerem v tomto obchodu byla společnost Klas Nekoř a.s. prodejce techniky Claas. Agro Slatiny a.s. se rozhodla pro momentálně nejmodernější výměný systém nástaveb na trhu s komfortním odpružením a výměnnou nástaveb do 30 minut. Jedná se také o nejprodávanější profi systém na našem trhu. Agro Slatiny a.s. se pro značku Annaburger rozhodla také díky dobrým zkušenostem s technkou Annaburger , kterou zakoupila v roce 1996. I přesto ,že tyto vozy byla menší než současný systém, slouží dodnes. Přejeme společnosti Agro Slatiny a.s. hodně úspěchů a štastných kilometrů s naší dopravní technikou.