Společnost Agri Libochovice a.s. sklízí senáže se dvěma výměnnými systémy Annaburger

Neděle 24.05.2009

Také nedaleko od Čížkovic probíhá nyní sklizeň senáže technikou Annaburger. Na povedených fotografiích fotografa pana Standy Pišla, je zachycena včerejší sklizeň senáže v podniku Agri Libochovice a.s. Tento podnik vlastní již několik let výměnný systém Annaburger HTS 20.79, model A, tedy původní verzi systému s mechanicky odpruženou ojí a kloubovými nápravami. Druhý model zakoupila společnost Agri Libochovice a.s. na jaře letošního roku. Jedná se o model HTS 22.79 B s hydropneumaticky odpruženými nápravami a ojí. Jedinnou vadou na kráse jsou senážní nástavby zhotovené ze dřeva, které se k Annaburgeru moc nehodí. Ještě jednou děkujeme panu Stanislavu Pišlovi za poskytnutí povedených fotografií.