První hákový kontejner Annaburger s cisternou v ČR

Pátek 04.08.2006

Dnes jsme slavnostně předali společnosti ECK Generating s.r.o. Kladno kontejner s cisternou o objemu 12 m3 určený pro přepravu agresivní a korozivní kapaliny. Z tohoto důvodu je nádrž z laminátu a ostatní armatury z nerezu. Společnost ECK Generating s.r.o. Kladno vznikla z bývalé teplárny Poldi Kladno. V současné době společnost vyrábí elektrickou energii. Přepravu kontejneru bude pro ECK Kladno zajišťovat spediční firma OKD Doprava, pracoviště Kladno. Tato cisternová nástavba je již pátou cisternou pro nákladní automobily, kterou naše firma v ČR prodala. Kompetence firmy Annaburger v této oblasti neustále stoupá. V oblasti dopravy kejdy pro bioplynové stanice narůstá prodej cisteren o objemu až 27 m3. Kontejner s cisternou jak jsme dnes dodali je možno použít v zemědělství také pro dopravu Damu a vody, jakož i na skladování hnojiv.