Nový návěs Annaburger HTS 20.14 pro společnost Farma Brossa Býškovice u Hranic

Sobota 07.08.2010

Dnes dopoledne jsem obdržel fotografie od našeho kolegy prodejce firmy Agrotrans Otice pana Jana Světlíka , kde je zachycený náš nový zákazník ,společnost Farma Brossa Býškovice u Hranic. Po náročném dvouměsíčním výběru návěsu se pan Holotík a jeho společník pan Skácel rozhodli pro návěs značky Annaburger v plné výbavě. Model HTS 20.14 je dvoustranně sklápěný návěs s hydropneumaticky odpruženou ojí,řiditelnou nápravou ,senážními nástavbami, které jsou sklopné a lehké a také plachtou na zakrytí vozu. To vše dovršují profi gumy Michelin 560/60-22,5\" Cargo X Bib. Návěs prodala a servisuje firma Agrotrans otice s.r.o. Přejeme panu Holotíkovi a panu Skácelovi hodně úspěchů v používání našeho vozu.