Nový Gustrower v Potěhách

Čtvrtek 24.02.2005

Nejnovější velkoplošné rozmetadlo minerálních hnojiv Gustrower D-056 si u naší společnosti obědnala společnost ZOD Potěhy u Čáslavi. Rozmetadlo je vybaveno posuvnou nápravovu BPW, která umožňuje měnit farmářům z Potěh rozteč kol mezi 1850 mm až po 2 250 mm. Velké pneumatiky Continental 18,4 -38 jsou vhodné jak pro přihnojování na jaře, tak i pro jízdu ve vysokém obilí. Samozřejmostí jsou nápravy pro rychlost 40 km/h a blatníky. Společnost ZOD Potěhy se pro rozmetadlo Gustrower rozhodlo z důvodů dobrých zkušeností s testovacím rozmetadlem v loňském roce. Rozmetadlo Gustrower je připraveno v Čížkovicích k předání zákazníkovi.