Nové návěsy Krampe Big Body 700 dostaly nové senážní nástavby

Středa 16.06.2010

Dnes dopoledne náš servisní technik oficiálně předal dva nové vozy Krampe BB 700 do společnosti Sdružení chovatelů a pěstitelů Litomyšl. Při předání byly vozy dokompletovány o senážní nástavby o výšce 80 cm, které jsou z důvodů výšky při přepravě vozu složeny v korbě. Nový vůz tak dostává nové větší rozměry. Oproti senážním vozům, které propagují v současnosti některé firmy je návěs Krampe BB 700 universálnější. U senáže lze do korby naložit téměř 40 m3 objemného materiálu, dalé je v korbě možno vozit jakékoliv obilí, sypké hmoty, štěpka, kaly atd. Naším partenrem v tomto obchodě byla společnost AGrotec a.s. středisko Litomyšl , jejíž zástupce pan Zdeněk Skala byl předání vozů také přítomen a jehož fotografie otiskujeme v příloze. Do senáží vyrazí nové vozy v průběhu 14 dní. Přejeme novému zákazníkovi hodně úspěchů a spokojenosti s technikou Krampe.