Nová cisterna Annaburger HTS 22.27 pro společnost Astur Straškov

Středa 22.07.2009

Dnes odpoledne do naší firmy zavítal kamion firmy Annaburger s dodávkou cisterny o objemu 18 m3 pro našeho velice dobrého zákazníka, společnost Astur Straškov a.s.. Specialitou této cisterny je špičková výbava, speciální hadicový aplikátor o záběru 15 m, sada na převoz DAMu, hydropneumatické opdružení náprav a oje a čtyřbodový závěs na hadicový aplikátor. Novinkou jsou extra pevné hadice, které drží dobře tvar a mají neustále stejný rozchod. Tato nová cisterna je dalším krokem firmy Annaburger do extraligy dodavatelů profi cisteren na aplikaci kejdy. Během 14 dní budeme mít jako první firma v Evropě k dispozici nový model cisterny Annaburger na předvádění. Zákazníci se mají na co těšit.