Návěs Krampe BIg Body 650 u společnosti Renergy s.r.o.

Čtvrtek 26.07.2007

Zajímavá kombinace nejnovějšího traktoru firmy Claas Axion a nového návěsu Krampe Big Body 650 se nyní objevila na stavbě nové bioplynové stanice firmy Renery s.r.o. ze Světlé nad Sázavou. Tato firma se zabývá stavbou a montáží bioplynových stanic. Pro své pilotní zařízení se rozhodla zakoupit velkoobjemový návěs Krampe Big Body 650, který nejdříve využije pro stavbu stanice a později k transportu senáží a siláží. Základní objem vozu BB 650 je 23 m3 s nástavkami na senáž 30 m3. O tento typ vozu je mezi farmáři u nás stále větší zájem. Stěna korby je udělána z plechu o síle 4 mm. Od září dostane jednostranná verze BB také bratříčka ,který bude dvoustranně sklápěný. Naše firma již má první objednávku na tento typ BBZ 650, který bude pravděpodobně vystavený na výstavě Agritechnica 2007. Na obrýzku jsou fotografie z prvního nasazení vozu, který spolu s traktorem prodala společnost Agrall Havlíčkuv Brod.