Dva nové návěsy Krampe BB 700 dorazily dnes dopoledne ke svému zákazníkovi

Čtvrtek 10.06.2010

V termínu dnes dorazily dva zcela nové návěsy Krampe BB 700 k do společnosti Sdružení chovatelů a pěstitelů Litomyšl. Naším partenrem v obchodě byla společnost Agrotec Hustopeče a.s., středisko Litomyšl. Model návěsu Krampe BB 700 předstvuje absolutní špičku na trhu pokud jde o universalitu, jízdní vlastnosti, velikost korby a spotřebu paliva u traktoru. Vozy BB 700 mají standardní výšku postranic 1,52 m, která je dostačující na převoz obilovin. Pro objemné materiály je možno vozy vybavit nástavkami 60 cm nebo 80 cm. Pro zákazníka v Litomyšli jsme dodali verzi s 80 cm nástavkami. Společnost Sdružení chovatelů a pěstitelů Litomyšl postavila novou bioplynovou stanici ,kde se nové návěsy uplatní při převozu objemných materiálů a substrátů . Informace o nasazení nové techniky Krampe vás budeme informovat v následujících dnech.