Druhá třínápravová cisterna Annaburger o objemu 21 m3 pro společnost Mydlářka a.s. Benešov

Neděle 01.10.2006

Před dvěmi týdny jsme ve spolupráci s naším patrnerem, firmou Daňhel Agro a.s., středisko Lbosín, slavnostně předali do provozu již druhou Profi cisternu pro společnost Mydlářka a.s. Benešov. Tentokrát byla cisterna Annaburger HTS 29.27 o objemu 21 m3 určena pro středisko v Benešově, které na Benešovsku a Vlašimsku aplikuje více jak 80 000 m3 kejdy. K tomu mu slouží dvě cisterny Annaburger - 18 a 21 m3 a cisterna Zunhammer o objemu 15 m3. Nový Annaburger je vybaven hydropneumaticky odpruženými nápravami, odpruženou ojí, systémem elektrohydraulického ovládání všech funkcí stroje. K vysokému komfortu slouží také profi pneumatiky Michelin Cargo x Bib 600-55-26,5 palců. Do tříbodového závěsu je zatím připojen hadicový aplikátor Annaburger s dvěmi řezacími hlavami a záběrem 9 m. Tento aplikátor má nízko položené těžiště a relativně nízkou hmotnost. Do tříbodového závěsu se dá připojit také jakýkoliv kypřic na zapravení kejdy do půdy nebo jiný aplikátor.