Nákupní košík je prázdný

Další výměnný systém Annaburger HTS 20.79 dorazil do ČR

Úterý 13.11.2012

Koncept 2 v 1 také na výměnném systému Annaburger

Výhodou výměnných systémů Annaburger je maximální universalita, rychlá výměna nástaveb a široké příslušenství, včetně komfortního ovládání stroje.Dvě nástavby je možno vyměnit díky hydropneumaticky odpruženému podvozku do 30 minut,což je čas, který nemá srovnání s jakýmkoliv z konkurentů.

Jeden dobře vybavený podvozek a další nástavby, kde nemusí dělat zákazník kompromisy, to je jednoduchý recept na úspěch. Annaburger technika se vyznačuje také malou potřebou náhradních dílů a nízkou spotřebou . I to jsou rozhodující faktory pro řadu našich zákazníků.

Výměnný systém HTS 20.79 s rozmetací nástavbou je možno během 2 hodin předělat na senážní vůz, což je vhodné především pro velké chovatele skotu a majitele bioplynových stanic.

O nasazení nového výměnného systému vás budeme informovat.


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace