Annaburger v Zemosu Velké Němčice

Úterý 25.07.2006

Včera jsme na poli společnosti Zemos Velké Němčice u Hustopečí zachytili výměnný systém Annaburger HTS 29.79 s korbou a překládacím šnekem. Na poli ,kde byly 4 mátičky vypomáhal se svážením obilí k nákladním automobilům Liaz. Výměnný systém Annaburger je majetkem společnosti Agroslužby Žďár nad Sázavou. Pro tento kolos to bylo první skutečné větší zatížení. podvozek je vybaven systémem nuceně řízených náprav a hydropneumatickým odpružením náprav aoje. Toto zařízení slouží zároveň k výměně nástaveb. Korba se zadním šnekem je určitá alternativa překládacího vozu, která je urena především pro obsloužení dvou mlátiček na poli. Při překládání za jízdy je možno uspořit až 25% výkonu mlátičky. Agroslužby Žďár nad Sázavou je velmi dobrý podnik služeb s působností především na Vysočině a jižní Moravě. Po skončení žní bude podvozek nasazen při aplikaci kejdy s botkovým hadicovým aplikátorem o záběru 9 m.