Nákupní košík je prázdný

Agroservis - 1. zemědělská a.s.Višňové

Společnost Agroservis -1.zemědělská a.s. Višňové u Znojma patří s výměrou přes 9500 ha k největším zemědělským podniků u nás. Společnost se specializuje na výrobu obilovin, olejnin, cukrovky a na výrobu vepřového masa. Na začátku roku 2005 společnost zakoupila tři kusy výměnných systémů Annaburger HTS 22.79 s překládací nástavbou o objemu 28 m3. Již od začátku roku 2005 jsou vozy maximálně využity. Nejdříve vozily minerální hnojiva k rozmetadlům Gustrower D -057, následně vyvážely obilí ze skladů do železničních vagónů (obilí pro ZIF). Právě tato technologie se zde velmi osvědčila, když každý den 3 vozy naplní až 550 tun obilí do vagónů. Dopravní vzdálenost ze skladu na nádraží je přes 20 km. K pohodlné a plynulé jízdě slouží pneumatiky Micheline 600/55-26,5" a hydraulické odpružení náprav ,které představuje absolutní špičku v oboru. V době žní budou vozy Annaburger nasazeny pro odvoz obilí od mlátiček John Deere STS, které v podniku využívají. S technikou Annaburger jsou ve Višňovém spokojeni .Oceňují především její universální použití a celoroční nasazení.

TECHAGRO 2018 Brno

08.04.2018 - 12.04.2018

15. ročník mezinárodního veletrhu zemědělské techniky konaný BVV Brno.