Nákupní košík je prázdný

ZEAS Oskořínek a.s.

Společnost ZEAS Oskořínek a.s. hospodaří na výměře asi 2000 ha v oblasti nedaleko od města Nymburk. V rostlinné výrobě pěstuje obiloviny, olejniny, cukrovou řepu,krmné plodiny (kukuřice, vojtěška). V živočišné výrobě je podnik zaměřen na chov hovězího dobytka v uzavřeném obratu stáda. V roce 2003 si v Oskořínku pořídili výměnný systém Multi Land s rozmetací nástavbou a korbou. Podle ředitele společnosti pana Richarda Barče jsou s touto technikou velice spokojeni. Moderní dopravní a aplikační technika Annaburger spoří čas a postupně nahrazuje zastaralou dopravní techniku. Při přepravě obilí a senáže nahradil nový výměnný systém 1 pracovníka a jednu soupravu traktoru s 9 t vlekem. Výměnný systém Annaburger je v podniku využíván prakticky celý rok.