Nákupní košík je prázdný

Traktorová míchadla kejdy

Traktorová míchadla VAKUTEC - účinné řešení pro homogenizaci kejdy

Hodně podniků se potýká s problémy přeplněných jímek, ve kterých se tvoří usazeniny a plovoucí krusta. Vyčerpat se pak dá pouze tekutý materiál a usazeniny se musí později vybagrovat. Díky mixeru kejdy je možné tyto krusty a usazeniny smíchat dohromady s tekutou složkou a pak cisternou vyaplikovat na pole. Využijete tak plnou kapacitu jímek a dosáhnete správné hustoty kejdy.

Dvojnásobná síla míchání díky novým lopatkám High Effective

Traktorová míchadla kejdy od firmy Vakutec disponují vysokou výkonností  a správně rozmíchají materiál v co nejkratším čase a při minimálních nákladech. Mixery mohou být poháněné od traktoru i elektricky.
Díky nově vyvinuté vrtuli HE25 (High Efective) dokážeme snížit energii a potřebný čas pro promíchání až o 50% ! Tato vrtule vznikla na základě sérií testů ve spolupráci s technologickým centrem v rakouském Grieskirchenu. Po zkoušení několika druhů vrtulí s různými lopatkami bylo zjištěno, že při stejném výkonu traktoru a otáčkách hnací hřídele, má vrtule HE25 dvakrát tak větší výkon, než klasické lopatkové vrtule. Díky tomu je pak možné dosáhnout daleko nižší spotřeby a úspory času potřebného k promíchání. Výhodou jsou i rychlé dodací termíny firmy Vakutec.

Nejčastěji používaná jsou traktorová míchadla Vakutec Profi TMH 5 a 6 m pro otevřené i uzavřené jímky.

Rádi Vám vyhotovíme nabídku na míchadlo, které bude pro Vaši jímku nejideálnější.

 

 TMSH

4 m

TMSH

5 m

TMH

6 m

TMH

7 m

TMH

8 m

 Hloubka jímky do (m) 3  3 4 5 5
 Délka jímky (m) 1 - 8 8 - 10 10 - 12 12 - 16 16 - 20
 Použití typu vrtule HE HE 19 HE 19 HE 19/25 HE25 HE25

 

Dotazy?

Pro další informace kontaktujte našeho prodejce

Jonáš Petrák
mobil: +420 724 342 755
e-mail: jonas.petrak@crs-marketing.cz

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás