Nákupní košík je prázdný

Třínápravové návěsy KRAMPE

Třínápravové návěsy Krampe řady Big Body

Již řadu let je firma Krampe vedoucí německou firmou v oblasti vanových sklápěčů - návěsů. Neustálý vývoj u firmy Krampe nabízí zákazníkům vyšší přidanou hodnotu. V oblasti třínápravových vozů nabízí Krampe novou řadu vozů Big Body, která je k dispozici jako model BB 800 s korbou o délce 8 m a BB 900 s délkou korby 9 m. Vozy jsou vybaveny ve standardu robustními nápravami s parabelickými pružinami. Přední a zadní náprava je řiditelná. U pneumatik lze zvolit disky o velikosti 22,5" nebo 26,5". Jako alternativu ke standardnímu odpružení nabízí firma Krampe hydraulický systém odpružení náprav, které jsou určeny pro nejtvrdší podmínky.

U třínápravových vozů je možná varianta jedno a dvoustranného sklápění. Základní výška postranic je 1,52 m, postranice lze rozšířit o silážní nástavby o výšce 0,6 m nebo 0,8 m. Třínápravové vozy doporučujeme ve verzi s nuceným řízením náprav, které je komfortní a vůz je velmi dobře ovladatelný. Standardní nápravy používají u  Krampe od firmy ADR, na přání je možno objednat nápravy od firmy BPW.

      BB 800       BB 900  
Celková hmotnost (t)  31 (34) 31 (34)
Délka korby (m) 8 9
Objem korby (m3) 27,6 30,1
Objem s nástavky 60 cm  (m3)   38,1 43
Objem s nástavky 80 cm  (m3) 41,7 46,9
Stranové sklápění Na přání Na přání

 

Dotazy?

Rádi zodpovíme Vaše dotazy

zavolejte našim prodejcům:

Ing. Michael Málek  602 171 435
Ing. Petr Dvořák      725 878 633
Jaroslav Novotný    727 947 518

 

Reference

Zemědělská a.s. Krucemburk

Podniky na Vysočině jsou většinou charakteristické svou rozsáhlou živočišnou výrobou a tedy ivelkým objemem převážených materiálů. To klade vysoké nároky na dopravní techniku. Takovým podnikem je i Zemědělská a.s. Krucemburk, která hospodaří u Ždírce nad Doubravou, a v dopravě využívá návěsy Krampe.

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace