Nákupní košík je prázdný

Sedlový návěs Schubmax

Vozy s výtlačným štítem Schubmax byly postaveny za účelem převozu velkého množství objemných materiálů na velké vzdálenosti. Firma Annaburger cílila především na službaře a provozovatele bioplynových stanic, kteří poptávali vozy na přepravu velkého množství materiálu. Schubmax se ale osvědčil i při odvozu obilí i dalších materiálů a byla od něj odvozena univerzální verze Schubmax Plus, která byla určená pro zákazníky, kteří chtěli převážet všechny možné materiály.

Vozy Schubmax se dočkaly i své sedlové verze pro kamiony. Poptávky přišly od podniků, které zajišťovaly komunální služby pro velká města. Ty požadovaly vozy schopné přepravit velké množství různých materiálů bez nustnosti sklápění při vyprázdnění. Další využití se našlo na velkých letištích v Německu, kde se tyto vozy používají na odvoz sněhu. Dva sedlové návěsy pracují také na letišti v Praze - Ruzyni.

Vůz má vzduchový nebo hydraulicky odpružený podvozek s přední zvedatelnou a zadní náběžnou nápravou. Korba je 10,8 m dlouhá a má objem 55 m3. Vůz lze vybavit plachtou, dodatečnými nástavkami o výšce 200 mm a nebo agregátem pro pohon veškeré hydrauliky návěsu.

     LS 34.17  
Celková hmotnost (t)   34
Provedení náprav Tridem
Délka korby (m) 10,8
Objem korby (m3) 65

 

Dotazy?

Rádi zodpovíme Vaše dotazy

zavolejte našim prodejcům:

Ing. Michael Málek  602 171 435
Ing. Petr Dvořák      725 878 633
Jaroslav Novotný    727 947 518

 

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace