Sedlové cisterny ANNABURGER

Sedlové cisterny Annaburger nejsou žádnou novinkou či prototypem, firma je vyrábí již řadu let a brány závodu v Annaburgu jich opustilo několik desítek. V loňském roce zakotvila první taková cisterna i v České republice. Podvozky a šasí jsou kompletně vyráběny v Annaburgu přímo pro konkrétní potřeby zemědělců. Na rozdíl od klasických silničních cisteren jsou tyto agro verze vybaveny mohutným rámem, který tlumí rázy přenášené od podvozku. To je typické především při nasazení cisteren na horších silnicích nižších tříd, nedej bože na polních cestách. Tyto cisterny jsou totiž minimálně využívány na dálnicích a požadavky jsou na ně odlišné od klasických silničních cisteren na mléko nebo benzín.

Cisterny se vyrábějí ve velikostech 21, 25, 28,5 a 30,5 m3. Podvozek je dvou až třínápravový a vzduchově odpružený, zadní náprava může být natáčecí a přední zvedatelná. Zákazník si může vybrat, zda-li chce silniční verzi s rychlostí 80 km/h, nebo traktorovou verzi s rychlostí 60 km/h. Pneumatiky lze rovněž zvolit různé podle využití,od klasických silničních až po flotační pneumatiky.

Cisterny lze dodat bez plnění, případně s čerpadlem Vogelsang nebo vývěvou Jurop. Samozřejmostí jsou různé boční a horní otvory či sada na přepravu DAMu. V zadní části cisterny lze připevnit Andocky pro nasávací ruky aplikačních cisteren či samochodných aplikátorů.

LS 28.27/.28      LS 32.27/.28      LS 38.27/.28
Celková hmotnost (t)   28 32 37
Provedení náprav Tandem Tridem Tridem
Objem cisterny (m3) 21 25 28/30,5
Způsob plnění   Vývěva/čerpadlo    Vývěva/čerpadlo    Vývěva/čerpadlo

Dotazy?

Rádi zodpovíme Vaše dotazy

zavolejte našim prodejcům:

Ing. Michael Málek         602 171 435
Ing. Petr Dvořák             725 878 633
Martin Vostrovský DiS.   727 947 518

Boby - Fleisch spol. s r.o.

Sedlové cisterny Annaburger jsou v Německu populárním prostředkem pro dopravu velkého množství kejdy k samochodným aplikátorům. Jedná se o speciálně vyráběné návěsy pro zemědělské využití, které svou robustností a spolehlivostí skvěle snáší zemědělský provoz. Prvním uživatelem sedlové cisterny Annaburger v ČR byla společnost Boby - Fleisch spol. s r.o.