Nákupní košík je prázdný

Profi Class

Tažené postřikovače Profi Class jsou vlajkovou lodí výrobního programu firmy DAMMANN a jsou také nejprodávanějším produktem firmy. Představují to nejlepší mezi taženými postřikovači, co lze na trhu najít.

Vyrábí se v základních objemech 5 000, 6 000 a 7 000 litrů s rameny o záběru 24 až 39 metrů. Ramena jsou nadvakrát nebo natřikrát skládaná, což umožňuje zajímavé kombinace použivaných záběrů částečně složených nebo plně rozložených ramen. Mezi základní výbavu patří i ISOBUS terminál, elektropneumatické spínání trysek a elektropneumatické vyrovnávání ramen a výkonné membránové čerpadlo o výkonu 320 l/min.

Postřikovač lze dovybavit vylepšenými ISOBUS terminály včetně dotykových, systémem C-C-A, který zajišťuje rovnoměrnou aplikaci při průjezdu zatáček a při rozdílné rychlosti jednotlivých ramen. Plnění lze ulehčit dálkově ovládaným  systémem pro plnění a čištění proControl. I zde je samozřejmostí doplňkové výbavy řiditelná oj i silnější membránové čerpadlo o výkonu až 750 l/min.

Specialitou je systém podpory vzduchu D-A-S, který přidává dva proudy vzduchu před a za trysky, které chrání hlavní aplikační kužel před úletem nebo rozvírají silným proudem vzduchu porost tak, aby se postřik dostal na celé rostliny.

Systém D-C-D zas aktivně a automaticky ovládá výšku ramen díky 4 - 6 ultrazvukovým senzorům.

Dual Air System (D-A-S) (za příplatek)

D-A-S systém byl vyvinut firmou Herbert Dammann GmbH za účelem zvýšení preciznosti aplikace a umožnění aplikace v méně příhodných povětrnostních podmínkách. U systému D-A-S je před i za tryskami vytvářen dodatečný proud vzduchu, který pomáhá stabilizovat hlavní aplikační kužel. Tyto dva proudy vzduchu umožňují aplikaci při větším větru a v případě aplikace ve vyšších porostech (kukuřice, slunečnice, brambory) proudy vzduchu rozhrnují porost a umožňují postřiku dostat se na celé rostliny a na půdu.

Tento systém je k dispozici při záběru ramen až do šíře 30 metrů.

 

HD - NIGHT LUX (za příplatek)

Systém osvícení aplikačních kuželů pomocí LED světel. Osvětlena je pouze aktivní tryska, takže řidič má přehled o tom, které trysky fungují. Vyhledávač překážek pak osvětlí překážky, přičemž zbytek pole je osvětlen jen mírně

 

Odpružená a natáčecí oj (za příplatek)

Tažené postřikovače DAMMANN se standardně dodávají s pevnou ojí do horního závěsu. Na přání lze oj odpružit gumovými silentbloky, případně dodat oj zapojovanou do spodního závěsu traktoru. Zapojení do závěsu je standardně přes tažné oko, za příplatek pak přes K 80.

Za příplatek lze rovněž dodat řiditelnou oj včetně hydraulického bloku pro manuální ovládání.

 

Odpružená náprava (za příplatek)

Za příplatek lze dodat vzduchem odpruženou nápravu ADR včetně ALB regulace.

 

Vysokotlaké čistící zařízení (za příplatek)

Za příplatek lze dodat vysokotlakou mycí sadu s tlakem 140 bar, s navijákem a 20 m hadicí

 

Ovládací terminály

Basic Terminal (standard)

 

MC1 Terminal (za příplatek)

 

Terminal HD 8 pad (za příplatek)

 

Terminal HD 12 pad (za příplatek)

 

Dotazy?

Rádi zodpovíme Vaše dotazy

zavolejte našim prodejcům:

Ing. Michael Málek         602 171 435
Ing. Petr Dvořák             725 878 633
Martin Vostrovský DiS.   727 947 518

 

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás