Nákupní košík je prázdný

Příslušenství kompostovací technologie

Hadice, ventilátory a měřící přístroje.....

Vedle kompostovacího lisu, kompostovacího vaku a nakladače potřebuje kompostárna k obsluze technologie provzdušňovací hadici (na každý vak 1-2 ks) a dále  propojovací hadici spojující vak s ventilátorem. Na jeden ventilátor se dají připojit maximálně 2 vaky (podle výkonu ventilátoru). Ventilátor je vybaven časovačem, kde je možno nastavit cyklus vhánění vzduchu. Pomocí ventilátoru lze rovněž v určité fázi procesu vzduch z vaku vysávat, a upravit tak vlhkost materiálu.

Pro kontrolu teploty se na vaku umisťují tzv. ventily, kde je možno měřit v pravidelných intervalech teplotu a vlhkost.  

Ventilátor s časovým spínáním

Ventilátor s časovým spínáním K provzdušňování kompostu ve vaku se používají speciální ventilátory vybavené časovými spínači. Obsluha technologie nastaví interval provozu ventilátoru - například 2 minuty provozu a 8 minut klidu za interval 10 minut.

Přístroje zaznamenávající údaje o teplotě a vlhkosti

Přístroje zaznamenávající údaje o teplotě a vlhkosti Naše firma nabízí kompostárnám dodávky vlhkoměrů a teploměrů dle požadavků zákazníka. Většinou se jedná o ruční tyčové přístroje s vysokou přesností měření.

Provzdušňovací perforovaná hadice

Provzdušňovací perforovaná hadice Během plnění kompostovacího lisu se automaticky do vaku pokládá jedna nebo dvě hadice, které následně slouží k provzdušňování kompostu

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás