Žluté rozmetadlo Gustrower ve firemních barvách Agro Blatná a.s.

Středa 15.07.2009

Dnes jsme obdrželi zásilku nového rozmetadla minerálních hnojiv Gustrower D-077 ve speciální žluté barvě, které bylo vyrobeno speciálně pro společnost Agro Blatná a.s., jeden z nezávislých agropodniků v plzeňské kraji. Rozmetadlo D-077 má zásobník o objemu 10 m3, rozmetací ústrojí s ekektronickým dávkováním, pneu 20.8 -38, 40 km/hod nápravy BPW, hydraulický pohon kotoučů a přípravu pro Iso-Bus terminál. Firemními barvami společnosti Agro Blatná a.s. je zelená a žlutá barva. Společnost zakoupila do rozmetadla traktor New Holland, který však nepříjde v tradiční modré barvě, ale v zelené. Máme se tedy na co těšit, až vyjede žluto zelená kombinace do pole. Stále více nezávislých agropodniků u nás sází na moderní aplikační techniku, především na aplikaci síranu, vápna, masokostní moučky, ale i minerálních hnojiv v určitém systému a s výkonem, tedy i s nízkými náklady na ha. Universalita rozmetadel Gustrower k tomu velice nahrává.