Žžuté rozmetadlo a zelený traktor jak je neznáte............

Sobota 01.08.2009

Ve čtvrtek jsme oficiálně předali do provozu další rozmetadlo Gustrower ,tentokrát netradičně ve žluté barvě, přesně podle požadavku majitele, společnosti Agro Blatná a.s., středisko Lnáře. Model rozmetadla D-077 s objemem 10 m3 patří k ideálním službařským strojům nebo rozmetadlům pro velké podniky. Rozmetadlo vybavené elektronickým dávkováním a řetězovým dopravníkem zvládá aplikovat jak minerální hnojiva, tak i síran ,masokostní moučku i vápno. Zajímavostí tohoto obchodu jsou zeleno-žluté firemní barva Agro Blatná. Tuto kombinaci je možno vidět na nákladních autech této firmy na dálnici D8 směrem na Lovosice. Proto dostal traktor New Holland místo modré zelenou barvu a rozmetadlo žlutou. Naším partnerem při tomto obchodě byla společnost Arbo Klatovy.