Výměnný systém Multi Land plus s novou nástavbou Demmler

Pondělí 19.12.2005

První nástavbu vozu s výtlačným čelem Demmler na podvozku Multi Land Plus HTS 22.79 jsme v těchto dnech prodali do společnosti Fadom Dolní Město s.r.o. u Humpolce. Po jednotýdením testu nové nástavby s výtlačným čelem se podnik rozhodl pro nejmodernější výměnný systém v Evropě. Speciální mechanismus výtlačného čela vyprázdní korbu bez nutného zvedání, což je výhodné u senážního lisu ,který společnost Fadom vlastní. Hydraulicky odpružený podvozek s ojí dokonale vyrovnává nerovnosti jak na silnici tak i na poli. Standardem podvozku jsou velká kola 26,5\\\",zvedatelná náprava a řiditelná náprava. Korba má impozantní rozměry 7,0 x 2,4 m x 2,0 m, což je 34 m3 objemu.