Výměnný systém Annaburger na presentaci firmy Claas ve Slavíkově

Sobota 18.10.2008

Ve středu presentovala společnost Agrall a.s. ,dovozce techniky Claas, ve Slavíkově novou řadu traktorů Claas Axion s plynulou převodovkou. protože se akce uskutečnila v podniku, kde máme prodány tři výměnné systémy Annaburger HTS 22.79 a protože nové Axiony jsou vhodné také do dopravy díly variopřevodovce, mohli si všichni zůčastnění vyzkoušet nový traktor mimo jiné také v podvozku Annaburger, který je vybaven hydropneumatickým odpružením náprav. Ve Slavíkově jsou s naší dopravní technikou velice spokojeni, což mi na akci osobně potvrdil ředitel společnosti pan Němec.