Výměnný systém Annaburger HTS 22.79 pro společnost Zemagro Strážovice s.r.o.

Úterý 01.06.2010

Nový výměnný systém Annaburger HTS 22.79 Multi Land Plus s hydropneumatickým odpružením náprav jsme včera odpoledne přivezli kamionem firmy Annaburger a dnes dopoledne ho obdrží zákazním ze společnosti Zemagro Strážovice s.r.o. na jižní Moravě. Naším partnerem v tomto obchodu je firma Daňhel Agro a.s. Výměnný systém Annaburger HTS 22.79 je dodán s korbou a cisternovou nástavbou v provedení na vodu a DAM, což je u našich zákazníků velice oblíbená varianta. Annaburger nabízí s 18 m3 nástavbou největší výměnný systém na trhu s dvěmi nástavbami. V třínápravové verzi nabízíme objem cisternové nástavby 21 m3 a 24 m3. Verze HTS 22.79 je profi vůz určený pro náročné zákazníky, kteří umějí počítat náklady. Né náhodou je v tomto segmentu Profi nejprodávanějším výměnným systémem.