Nákupní košík je prázdný

Vůz s výtlačným čelem Annaburger Schubmax HTS 29.17 nyní také v barvě Claas

Sobota 12.07.2008

Firma Annaburger se snaží plnit přání zákazníků také pokud jde o barvu vozu. Pro importéra techniky Claas v Kazachstánu byly nyní vyrobeny dva vozy s objemem 55 m3, které představují absolutní extratřídu. Podobné \\\"firemní vybarvení\\\" nabízíme také našim zákazníkům v ČR. Stačí jen zvolit barvu a máte vlastní specifický model. Zájem o techniku Annaburger v zemích bývalého Sovětského svazu stoupá, důkazem jsou poslední obchody v Rusku a v Kazachstánu. To se odráží i na prodloužených termínech dodávky vozů Annaburger. Z tohoto důvodu doporučujeme našim zákazníkům plánovat své investice do profi dopravní techniky včas a s dostatečným předstihem. Již nyní pracujeme na objednávkách pro první měsíce roku 2009.

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace