Velkoplošná rozmetadla Gustrower pracují bez problémů s traktory Zetor

Čtvrtek 04.09.2008

Rozmetadla Gustrower se stále více prosazují do zemědělské praxe v ČR ,mimo jiné díky své universalitě a lehké agregovatelnosti s malými a lehkými traktory. Díky ojedinělé konstrukci náhonu rozmetacích kotoučů hydraulicky od náhonového hřídlele, je potřeba pohonu řetězového dopravníku jen asi 20-30 l/oleje za min. Ve spojení s dávkovací elektronikou dávkuje rozmetadlo neustále stejnou dávku nezávisle na rychlosti jízdy. Na snímcích je rozmetadlo D-076 o objemu 6 m3, které bylo u zákazníka na vyzkoušení. Jak to tak bývá, byl k dispozici jen Zetor. To nám ale nevadilo, ba právě naopak. Řada našich zákazníků v ČR používá tyto spolehlivé držáky k pohonu svých velkoplošných rozmetadel Gustrower. Rozmetadla Gustrower jsou velice spolehlivé a nenáročné stroje na obsluhu. Jen na rozmetacím ústrojí a řetězovém dopravníku najdete jen 6 mazacích míst. Nastavení dávky a záběru je dětsky jednoduché. Rozmetadla Gustrower jsou universální stroje pro aplikaci minerálních hnojiv na 36 m, práškových hnojiv, vápna, masokostní moučky a dalších materiálů. V případě zájmu Vám rádi předvedeme naše předváděcí rozmetadlo v provozních podmínkách. Kontaktujte nás nebo naše obchodní partnery.