Ve společnosti Agroservis Višňové jsou s univerzálními rozmetadly Gustrower velice spokojeni

Úterý 02.06.2009

Více jak 5 let používá jeden z největších zemědělských podniků u nás, společnost Agroservis Višňové u Znojma , univerzální rozmetadla minerálních hnojiv Gustrower D-057 o objemu 11 m3. Tato rozmetadla zakoupila dvě ,přičemž je plně využívá na hnojení minerálními hnojivy. Pro dopravu hnojiv využívá občas překládací vozy Annaburger. Jeden překládací vůz obsluhuje obě dvě rozmetadla. Výkon těchto rozmetadel se tak výrazně zvýšil. Univerzální velká kola 20.8-38 jsou velice dobré pneumatiky do porostu, s doborou nosností a nízkým tlakem na půdu. Rozmetadla Gustrower jako jedinná používají řetězový dopravník, hydraulický pohon rozmetacích kotoučů a elektronickou regulaci dávky s počítačem LH Agro 500 ve standardu. Těší nás, že rozmetadla Guistrower plní ve Višňovém svou práci a že s nimi jsou velice spokojeni. Akční fotografie nám poskytnul fotograf Farmwebu pan MIchael Málek. Za poskytnutí fotografií mu děkujeme.