V ZS Dobříš jsou s výměnnými systémy Annaburger spokojeni

Čtvrtek 27.08.2009

Od fotografa portálu Farmweb Petra jsme nyní obdrželi několik velice zdařilých fotografií ze společnosti ZS Dobříš, kde jsou zachyceny výměnné systémy Annaburger HTS 22.79 při letošních žních. Společnost ZS Dobříš v loňském roce zakoupila dva výměnné systémy HTS 22.79 s kloubvoými výkyvnými nápravami. Ty plní jak funkci odvozu obilí a senáží, tak i funkci aplikátorů hnoje. S výměnnými systémy Annaburger jsou v Dobříši velice spokojeni. Výměnný systém HTS 22.79 je na našem trhu největší systém na dvou nápravách.