V Poplzích s novým rozmetadlem Gustrower D-076

Pondělí 01.02.2010

Rozmetadla Gustrower se prodávají také v naší oblasti. Nejnovějším zákazníkem se stala Farma Poplze ,patřící rodině Korousových. Tato velice perspektivní společnost vsadila na Gustrower po důkladném odzkoušení v loňském roce. Specialitou jejich rozmetadla D-076 jsou kultivační kola do kolejových řádků. Tuto variantu pneumatik jsme dodávali vůbec poprvé. Jinak odpovídá model D-076 standardu, který dodáváme ,tedy plně elektronicky ovládáané rozmetadlo . Model D-076 o objemu 6 m3 je velice vhodný pro středně velké a větší farmy a společnosti. jeden člověk si sám naloží a pohnojí porosty v okruhu 5 km . Vše zvládne sám s minimem nákladů, které jsou běžné při nesené formě rozmetadla. Rozložení hmotnosti na 3 nápravy umožňuje nasazení slabšího traktoru a práci při snížených otáčkách.