Nákupní košík je prázdný

Třínápravový výměnný systém Annaburger HTS 29.79 se v Králíkách jen tak nezastaví

Neděle 02.09.2012

Úspora až 50% nákladů......

Výměnné systémy Annaburger  používají v ČR přední zemědělské podniky, které umnějí počítat svoje náklady na pořízení investice a také náklady na provoz. Třínápravový podvozek Annaburger HTS 29.79 , který pracuje v králíkách, je vybaven hydropneumaticky odpruženým podvozkem, nuceným řízením náprav ,elektrohydraulickým ovládáním funkcí stroje a nástaveb. Výměna dvou nástaveb trvá 20-30 minut. Díky tomu šetří podnik s rozsáhlou živočišnou výrobou a bioplynovou stanicí velké množství finančních prostředků.  Podovzek patří k tomu nejlepšímu v oboru a není nejlevnější. Při nákupu dvou takovýchto špičkových podvozků a pneu by se náklady na pořízení pohybovali o 25-50% výše, v závislosti na výbavě nástaveb.

Záležitost nákladů...

Výměnný systém Annaburger HTS 29.79 odveze denně velké množství hmoty. Čím více je nasazen, tím podniku klesají náklady. Moderní dopravní technika Annaburger totiž výrazně snižuje náklady na provoz vztažené na 1 m3 fugátu nebo 1 t hmoty v korbě. V Králíkách může být nasazen podvozek odhadem 200 dní v roce se dvěmi nástavbami. Množství lidí a výkonnost strojů ovlivňují výrazně náklady.

Hnojenmí fugátem do porostu pšenice výrazně spoří minerální hnojiva. Aplikační technika Annaburger nasazená v Rolnické a.s. Králíky pomáhá snižovat náklady na minerální hnojiva v řádech statisíců Kč ročně.

Fotografie jsou z letošního roku - jaro a po žních .

 


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás