Třetí třínápravová cisterna Annaburger o objemu 21 m3 pro společnost Mydlářka a.s.

Neděle 27.07.2008

Ve spolupráci s firmou Daňhel Agro a.s. jsme před měsícem slavnostně předali do provozu v pořadí již třetí hydropneumaticky odpruženou aplikační cisternu pro společnost Mydlářka a.s. Tentokrát je určena tato cisterna do východních Čech a to do Chroustovic, kde má společnost Mydlářka a.s. výkrmnu prasat. Cisterna Annaburger HTS 29.27 je opět špičkově vybavena. Vše začíná od nuceného řízení náprav BPW, které umožňuje přesné natáčení kol podle zatočení kol traktoru. Hydropneumaticky je vedle náprav odpružena také oj. Pneumatiky Michelin Cargo X bib 600-55-26,5\" zabezpečují optimální vlastnosti vozu jak na poli tak i na silnici. Cisterna je vybavena tříbodovým závěsem s možností namontování různých adaptérů. Momentálně je na cisterně nasazen hadicový aplikátor Annaburger o záběru 9 m. Rám cisterny je zhotoven z tažených profilů, které umožňují nasazení i nářadí na zapravování kejdy do půdy. V segmentu tzv. profi cisteren o objemu 21 m3 představuje model HTS 29.27 absolutní špičku pokud jde o produktivitu práce ,tak i počet prodaných strojů v ČR.