Nákupní košík je prázdný

Technika Krampe a Annaburger na farmě AG MAIWALD a.s.

Středa 11.12.2013

Akciová společnost AG MAIWALD sídlí v Benátkách u Litomyšle a obhospodařuje kolem 1 800 hektarů. V letošním roce přistoupili k posílení dopravní techniky a zakoupili dva návěsy Krampe Big Body 700. V průběhu žní to ale nebyla jediná technika z našeho portfolia, kterou šlo u Maiwaldů spatřit. Nasazeny byly i tři návěsy Annaburger.

U Maiwaldů totiž používali starší vůz s výtlačným čelem Annaburger HTS 22.17 Schubmax. Ten své působení na farmě zakončil, vykoupili jsme jej a krátce po začátku žní se stěhoval k novému majiteli. Nahradil jej návěs Krampe BB 700, který jsme měli okamžitě k dispozici. Na výpomoc přijíždí ze spřátelného podniku na Moravě také jednoúčelový návěs Annaburger HTS 22.12. A jelikož druhý návěs Krampe se v létě teprve objednal, zapůjčili jsme na žně jeden z našich předváděcích návěsů Annaburger HTS 22.14. 

Modely Big Body 700 jsou jedny z nejoblíbenějších modelů firmy Krampe. 7 m dlouhá korba patří k tomu největšímu, co se na dvou nápravách vyrábí, poznávacím znamením je i robustní rám a parabolicky odpružené nápravy s nosností 32 tun. Velké návěsy Krampe až na výjimky nedodáváme s jiným obutím, než Michelin 600/55 R26,5. Jeden z návěsů je vybaven i 80 cm vysokými silážními nástavky. A protože si u Maiwaldů potrpí na kvalitu, tak oba návěsy mají nápravy BPW.

Těší nás, že si firma AG MAIWALD a.s. vybrala návěsy Krampe a přejeme jí mnoho spokojenosti a úspěchů! Za poskytnuté fotografie děkujeme fotografovi Farmwebu, panu Tomáši Janáčkovi.


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás