Společnost ZS Slatina obdržela dnes nový výměnný systém Annaburger HTS 22.79

Pondělí 04.05.2009

Dnes ráno jsme obdrželi od firmy Annaburger speciální pravostrannou korbu o objemu 29 m3, která doplnila dodávku pro společnost ZS Slatina. Velice nás těší, že se zemědělský podnik pracující v naší oblasti rozhodl pro značku Annaburger a speciálně pro nejmodernější výměnný systém nástaveb na trhu. Model HTs 22.79 má totiž jako jedinný na trhu korbu o délce 7,0 m a objemově přesahuje svojí konkurenci o 20-30%. Tato čísla znamenají v praxi o 20-30% větší efektivitu na jednu jízdu. Dnes odpoledne proběhne rychlé zaškolení obsluhy, tak aby se mohl nový podvozek s korbou nasadit ještě do senáží.