Společnost ZS Slatina nasadila novou rozmetací nástavbu Annaburger

Pátek 24.07.2009

Dnes po obědě jsme uvedli do provozu rozmetací nástavbu na výměnném systému HTS 22.79, který jsme v květnu dodali do nedaleké Slatiny místní společnosti ZS Slatina. Hned první tři rozmetadla ukázala, že místní farmáři budou muset posílit linku na zpracování půdya podmítku, protože rozmetadlo mělo při aplikaci vysoký výkon, se kterým se nepočítalo. Výměnný systém HTS 22.79 nemá na trhu výměnných systémů srovnání, protože je o 20-30% větší než všechny konkurenční stroje. Platí to také o rozmetací nástavbě, její velikosti, jištění a ovládání funkcí stroje. K vysokému komfortu při rozmetání přispívá také zvedatelná náprava podvozku, nízkotlaké pneu 600/55-26,5\" Michelin a elektrohydraulické nastavení dávky podle rozmetacích tabulek. První reakce na kvalitu práce a výkonnost jsou ze Slatiny velice pozitivní.