Společnost ZS Skalsko a.s. vsadilo plně na dopravní systémy Annaburger

Sobota 20.12.2008

Udělá to vždy radost vidět špičkové fotografie dopravní techniky Annaburger z praxe. Díky fotografovi panu Zdeňkovi Šrýtrovy z Farmwebu máme možnost vidět výběr fotografií z letošního roku z podniku ZS Skalsko a.s., který patří k našim největším a nejlepším zákazníkům. Tato společnost hospodařící v okrese Mladá Boleslav vsadila na výměnné systémy Annaburger Multi Land Plus a je velice spokojena. Na konci roku se ve Skalsku rozjíždí nová bioplynová stanice, kde se opět uplatní naše dopravní technika. Podobně jako u tohoto podniku máme několik desítek špičkových zemědělských podniků v ČR, kteří nemají jeden systém ,ale hned několik vozů a řeší komplexně dopravu technikou Annaburger.