Společnost ZS Komorno a.s. se rozhodla pro přívoznou cisternu Annaburger

Pátek 20.08.2010

Na našich stránkách jsme vás již informovali, že společnost ZS Komorno a.s. se rozhodla pro přívoznou cisternu Annaburger. Na perfektních fotkách fotografa Tomáše Kydlíčka je zachycena cisterna Annaburger HT 24.27 s traktorem John Deere 7830 při aplikaci kejdy plošným rozstřikem po již sklizených obilovinách. Kejda byla vyvážena po silnici na vzdálenost 4 km . Tento typ cisterny Annaburger je stále více oblíbeným modelem mezi našimi zákazníky pro optimální poměr užitných vlastností x výkonnosti x ceny. V případě, že by jste chtěli přívoznou cisternu odzkoušet nebo si jí krátkodobě pronajmout ,ozvěte se nám ,rádi vám umožníme vyzkoušení této cisterny.