Společnost ZEOS Kamenice u Jihlavy používá s úspěchem kompletní trojkombinaci Annaburger

Úterý 15.12.2009

Rádi zveřejňujeme fotografie od našich zákazníků ,které jsou udělané po 4-5 letech a naše technika stále bez problémů slouží zákazníkovi. Společnost ZEOSKamenice u Jihlavy před několika lety zakoupila u našeho prarnera firmy DZ-Agro ing.Denemarek první podovzek HTS 16.79 s hydropneumatickým odpružením a rozmetací nástavbou a cisternou na aplikaci kejdy. Podtupem času přibyla korba. Tento systém pracuje v podniku s dvěma traktory - 150 k a 230 k, značky Massey Fergusson. Zákazník je se značkou Annaburger velice spokojen. Až na diagonální gumy, které se časem sjedou je vůz ve výborném stavu. Chtěl bych poděkovat panu Petru Šimkovi za poskytnutí velice povedených fotek z celé sezony 2009.