Společnost Zenza Znojmo a.s. používá nosič MAN s nástavbou Gustrower D-077 na vápnění

Pondělí 01.06.2009

Na jaře letošního roku jsme dodali do společnosti Zenza Znojmo a.s. nový nosič nářadí s rozmetací nástavbou Gustrower. Nosič s motorem 330 k a celkovou hmotností 18 t na jaře aplikoval hnojiva pomocí dvoukotoučového rozmetacího ústrojí. Nyní je nasazen na nástavbě aplikační šnek na vápno. Fotografie, které nám poskytnul pan Miloš Nerada z firmy Zenza a.s. zachycují aplikaci vápna, která byla prováděna v pátek. Tato kombinace je pro moderní agropodniky velice zajímavou alternativou jiných samochodů s aplikační nástavbou. Těší nás, že firma Zenza je s naším rozmetadlem velice spokojena.