Společnost ZD Petřín je spokojena s výměnnými systémy Annaburger HTS 22.79

Čtvrtek 24.09.2009

Ve společnosti ZD Petřín na jižní Moravě používají s úspechem již několik let výměnné systémy Annaburger řady HTS 22.79. Tento model je mimochodem největší ze všech, které můžete na dvou nápravách na našem trhu koupit. Na snímcích pana Michaela Málka, fotografa Farmwebu, jsou zachyceny dvě rozmetací nástavby s podvozkem při aplikaci drůbežího trusu. Zde je potřebná jednak přesná aplikace pomocí rozmetacích tabulek a sledování rychlosti řetězového dopravníku z kabiny obsluhy. Podle záběru, dávky a pracovní rychlosti se na palubním displeji nastaví rychlost řetězového dopravníku a tím i velikost dávky. S výměnnými systémy Annaburger HTS 22.79 jsou v ZD Petřín velice spokojeni. Naším partnerem v oblasti prodeje a servisu je v tomto podniku firma DZ-AGRO pana ing.Jiřího Denemarka, který patří k nejlepším prodejcům dopravní techniky Annaburger u nás.