Společnost Zbirožská a.s. zakoupila novou cisternu Vakutec 12500

Neděle 26.07.2009

Společnost Zbiřožská a.s. ze Zbiroha obdržela v pátek dodávku nové cisterny Vakutec v provedení na hnojení do kukuřice a do porostu obilovin. Cisterna o objemu 12,5 m3 je špičkově vybavena, je nízká a lehká, takže umožňuje bezproblémovou aplikaci kejdy v porostu. Ve Zbirohu si mohli dvakrát odzkoušet naší předváděcí cisternu a poté se rozhodli pro nový model , kde jsou uplatněny zkušenosti z více jak 80 dovezených cisteren do ČR od firmy Vakutec. Zajímavé je, že většina i 14 let starých cisteren bez problémů funguje v praxi k plné spokojenosti majitelů. Oficiální zaškolení a předání cisterny proběhne v pondělí.